Samochody Sport/Coupe Samochody Cabrio Sachody Terenowe Samochody Hatchback Samochody Kombi Samochody Pickup Samochody Sedan/Limuzyna

Wiadomości


Nowego Peugeot'a 208 - testuje KominekW ramach umowy Kominek otrzymał do testów nowego Peugeot 208. Bloger będzie nie tylko jeździł autem i dzielił się wrażeniami z czytelnikami bloga, ale także odwiedzi salony Peugeot w trakcie Dni Otwartych w dniach 10-13 maja. To, do którego salonu i miasta uda się Kominek, będzie zależeć od jego czytelników i samego Kominka.

Dlaczego Peugeot wybrał Kominka? "Naszym zdaniem Kominek najlepiej oddaje ducha i styl 208-ki - Let your body drive. Jestem przekonany, że nowy 208 zapewni Kominkowi mnóstwo pozytywnych wrażeń w trakcie testów." - mówi Guillaume de Bienassis, dyrektor marketingu Peugeot Polska.

Na pytanie skąd pomysł na działania w blogosferze przy wprowadzaniu na rynek nowego modelu auta de Bienassis odpowiada: "Uważamy, że blogi to wspaniały sposób na ciekawe i wiarygodne pokazanie produktu, a także możliwość nawiązania bliższej relacji marki z konsumentami. Przy tym, ich wpływ na życie i decyzje konsumentów rośnie z roku na rok. Peugeot to marka, która jest mocno związana ze stylem życia. Dzięki tego typu działaniom możemy być jeszcze bliżej naszych konsumentów."

Za pomysł nawiązania współpracy na linii Peugeot-Kominek odpowiada Agencja Euro RSCG Digital.

Testy Peugeot 208 Kominka będzie można śledzić na jego blogu Kominek.es oraz na Facebooku: facebook.com/PeugeotPolska.

Źródło: Peugeot Polska